Cuma , Temmuz 20 2018

Polis Eşi Tarafından Öldürülen Hemşire Son Yolculuğuna Uğurlandı


Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde polis memuru Serkan Çevik, cinnet geçirerek önce eşi Elif Çevik’i öldürmüş, ardından da intihar etmişti. Kızını ve damadını evde ölü bulan baba, bugün kızı Elif Çevik’i toprağa vermesinin acısını yaşadı. 

Konya’nın Cihanbeyli ilçesi Köprübaşı Mahallesi 60211 Sokak’taki bir apartmanda yaşanan dehşet olayda, polis memuru eşi Serkan Çevik ile hemşire Elif Çevik ölü bulundu. Evde yapılan incelemelerde Serkan Çevik’in cinnet getirdiği ve ardından da eşi Elif Çevik’i öldürerek intihar ettiği üzerinde duruluyordu. 

BUGÜN TOPRAĞA VERİLDİ
Hemşire Elif Çevik’in cenazesi Cihanbeyli’deki işlemlerin tamamlanmasının ardından bugün Seydişehir’in İncesu Mahallesi’nde bulunan baba ocağına götürüldü. Genç kadının babası Mustafa Özdemir, anne Gülay Özdemir ve kız kardeşi cenaze sırasında sinir krizi geçirdi. Kızının cesedini bulan baba Mustafa Özdemir, cenaze töreni sırasında kızının tabutuna sarılarak uzun süre ağladı. Genç kadının cenazesi Mahalle camisinde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı ile mahalle mezarlığında toprağa verildi. 

KÜÇÜK KIZLARI CESETLERİN BAŞINDA BULUNMUŞTU
Baba Mustafa Özdemir, uzun süre kızı ve damadından haber alamamış, evlerine gittiğinde kapının da açılmaması üzerine çilingir çağırarak kapıyı açtırmış ve dehşeti yaşamıştı. Çifti kanlar içinde bulan baba, aynı zamanda 2.5 yaşındaki torunu İkra Nur’u da anne ve babasının cesetlerinin yanında kanlı elbiseleri ile bulmuştu. 

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir