Pazartesi , Haziran 25 2018

Polis Her Yerde Arıyor! Banu Alkan Hakkında Nitelikli Dolandırıcılıktan Yakalama Kararı Çıktı


Yeşilçam’ın bir dönemine damga vuran efsane isim Banu Alkan hakkında savcılık tarafından yakalama kararı çıkarıldı. Hakkında dolandırıcılık suçundan yakalama kararı çıkarılan Banu Alkan ise “Benim üzerimden reklam yapıyorlar.” diyerek olaya tepki gösterdi. 

Ulusal bir televizyon kanalında Bülent Ersoy ile Banu Alkan arasında gerginlik çıkmış,  konu eski defterlerin açılmasına kadar uzamıştı. Diva Bülent Ersoy, Banu Alkan hakkında şok bir iddiada bulunmuş ve Eylül Metin’in kredi kartlarını almakla suçlamıştı. Afrodit Banu Alkan ise bu iddiaları reddetmiş, kimsenin parasına tenezzül etmeyeceğini söylemişti. Banu Alkan’ın bu inkarı üzerine Eylül Metin, savcılığa giderek ‘Nitelikli Dolandırıcılık’ suçundan Banu Alkan Hakkında şikayetçi oldu. 

ÖDEMEDEN HABERİ OLMADIĞINI SÖYLEDİ
Savcılığa verdiği dilekçede Eylül Metin, Banu Alkan’ın kendi bilgisi dışında kredi kartından bir otele 7 bin 200 TL çekim yaptırdığını iddia etti. Konunun para olmadığını söyleyen Eylül Metin, Banu Alkan’ın olaya yaklaşımın art niyetli olduğunu söyledi. Olayın yargıya taşınmasının ardından otel yetkilisinin kendisini arayarak özür dilediğini ve kendisine ödeme yaptıklarını söyleyen Eylül Metin, Banu Alkan’ın ise hala 600 TL’den bahsettiğini söyledi. 

SAVCILIK YAKALAMA KARARI ÇIKARDI
Eylül Metin, Banu Alkan hakkındaki şikayetini manevi nedenlerden dolayı geri almayınca, Savcılık tarafından Alkan hakkında yakalama kararı çıkarıldı. 

BANU ALKAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ
Banu Alkan ise bugün basında çıkan haberler üzerine Sözcü’den Ömercan Altay’a açıklama yaptı. Eylül Metin’in kendi ismini kullanarak reklam yaptığını söyleyen Alkan, bu olayın kendisi ile bir alakası olmadığını ve olayda otelin hatalı olduğunu iddia etti. 

eylul-metin.jpg

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir