Salı , Haziran 19 2018

Polisler Otomatik Silahlarla Önlem Aldı! Saunada Bulunanlar Herkesi Şok Etti


İstanbul Beyoğlu Cihangir’de Narkotimler’in gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyona özel harekat polisleri de katıldı. Polislerin baskın düzenlediği adreslerden biri olan Saunada bulunan uyuşturucu maddeler şok etti.

İstanbul’da Narkotim’ler ve özel harekat polislerinin ortak olarak gerçekleştirdiği eş zamanlı uyuşturucu operasyonun da baskın düzenlenen bir Sauna’dan çıkanlar pes dedirtti. Operasyonu gerçekleştiren polislerin Saunada ele geçirdikleri çok sayıda uyuşturucu maddeye el koyduğu ve belirlenen şüphelilerin gözaltına alındığı öğrenildi. Polislerin baskın düzenlediği Sauna içerisinde ‘Eros’ adı verilen narkotik köpekleri ile arama gerçekleştirdiği ve söz konusu aramalarda ‘Skank’ adı verilen uyuşturucu madde ele geçirdikleri öğrenildi. 

POLİSLER OTOMATİK SİLAHLARLA ÖNLEM ALDI

Polislerin Sauna çevresinde otomatik silahlarla geniş çaplı güvenlik önlemi aldıkları ve Saunada bulunan çok sayıda uyuşturucu madde ile uyuşturucu tacirliğinde kullanılan paralara ekipler tarafından el konulduğu ve Saunada belirlenen şüphelilerin polisler tarafından gözaltına alınarak emniyete götürüldükleri belirtildi. Polis ekipleri Saunadaki aramalarına kısa bir süre daha devam ettikten sonra operasyonu sonlandırarak olay yerinden ayrıldı.

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir