Cumartesi , Ağustos 4 2018

Pompalı Saldırgan, İzmir Emniyeti Tarafından Yakalandı


İzmir’e bağlı Bayraklı ilçesinde bankta oturan kişiye pompalı tüfekle saldırı düzenleyen zanlı, emniyet tarafından yürütülen titiz çalışma ile kıskıvrak yakalandı.

Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre 32 yaşında olan Yaşar Hatun adlı kişi, dün gece saat 22.00 sularında Sevgi Yolu üzerindeki bir bankta otururken kimliği belirsiz bir kişinin pompalı tüfekli saldırısına maruz kaldı. Pompalı saldırı sonucunda bacağından yaralanan Yaşar Hatun adlı kişi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Sağlık durumu iyi olan Yaşar Hatun’a saldırı düzenleyen kişinin yakalanması için emniyet tarafından titiz bir çalışma yürütüldü. Olay yerini gören tüm güvenlik kameralarını incelemeye alan emniyet ekipleri, saldırganın 18 yaşındaki Orhan A. olduğunu saptadı. Emniyet tarafından yürütülen teknik takip neticesinde Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekiplerince saldırgan kısa sürede saldırıda kullandığı pompalı tüfekle birlikte yakalandı. Polisler tarafından gözaltına alınan saldırgan Orhan A., sorgulanmak üzere emniyete alındı. 

Saldırgan Orhan A. ile saldırıya uğrayan Yaşar Hatun arasında çalıntı bir motosiklet sebebiyle husumet olduğu anlaşıldı. Yaşar Hatun’un saldırıya uğradığı anlar bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından çekildi. 
 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir