Cuma , Temmuz 20 2018

Prof. Kadıoğlu Uyardı! İstanbul'a Cehennem Sıcakları Geliyor!


İstanbul’a cehennem sıcakları geliyor. Twitter hesabından bir açıklama yapan Prof. Dr. Mikdat Kadioğlu, bir hafta boyunca İstanbul’da aşırı sıcak havanın hakim olacağını ve bunun son dönemlerin en sıcak hava dalgası olduğunu söyledi. 

İmkanı olanların Kuzey bölgelere kaçması gerektiğini söyleyen Kadıoğlu, kendisinin de imkanı olsa İstanbul’u terk ederek bir hafta boyunca kuzeyde kalacağını söyledi. 

SON YILLARIN EN SICAK HAVA DALGASI GELİYOR
Geçtiğimiz Cuma günü başta İstanbul olmak üzere özellikle Marmara ve Trakya bölgesinde aşırı yağış ve fırtına etkili oldu. Dün itibari ile İstanbul’da yağışlar etkisini yitirdi. Ancak hemen ardından Twitter’dan yeni bir uyarı yapan Mikdat Kadıoğlu, 30 Temmuz’dan itibaren İstanbul’un yeni bir sıcak hava dalgasının etkisi altına gireceğini, bu sıcakların en kuvvetli sıcaklıklar olduğunu söyledi. Twitter hesabından bu konuda uyarılarda bulunan Kadıoğlu, ‘Mümkün olsa 30 Temmuz’dan önce İstanbul’u terk edip kuzeye kaçar ve bir hafta dönmezdim. Sıcak hava dalgası hem de çok kuvvetlisi geliyor’ ifadelerini kullandı. 

KADIOĞLU’NUN O UYARISI:

3-413.jpg

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir