Çarşamba , Temmuz 18 2018

Rıdvan Dilmen Arda Turan’ı İsteyen Takımları Açıkladı


Geçtiğimiz günlerde Arda Turan ile birlikte bir restoranda görüntülenen Sabah Gazetesi’nin yazarı Rıdvan Dilmen, Milli futbolcu hakkında açıklamalarda bulundu ve Arda’yı hangi takımların istediğini açıkladı. İşte detaylar…    

Geçtiğimi günlerde Arda Turan ile bir restoranda görüntülenen ünlü spor yorumcusu ve Sabah Gazetesi yazarı Rıdvan Dilmen, Milli futbolcu hakkında önemli demeçler verdi. Köşe yazısında Arda Turan ile konuştuklarını anlatan Rıdvan Dilmen, Milli futbolcunun sakatlığını atlattığını ve artık futbol oynamak istediğini söyledi. Takımının onu göndermek gibi bir girişiminin de bulunmadığını söyleyen Rıdvan Dilmen, Arda’nın da sakatlığından dolayı formasından uzak kaldığını düşündüğünü kendisine belirttiğini söyledi. 

TÜRKİYE’DE HİÇBİR KULÜP PARASINI ÖDEYEMEZ 

Arda Turan’ın Türkiye’ye geleceği yönünde çıkan iddialar hakkında da köşe yazısında yer veren Rıdvan Dilmen Milli futbolcunun orada aldığı parayı hiçbir Türk kulübünün veremeyeceğini ve Arda’yı Everton, Milan ve Roma gibi kulüplerin istediğini söyledi. 

Eğer Barcelona’dan ayrılırsa bu kulüplerden bir tanesine gidebileceğini belirten Rıdvan Dilmen, Türkiye’den kimseyle görüşmediğini de belirtti ve  “Arda Barcelona’da yılda 7 milyon Euro kazanıyor. 2.5 yıl daha kontratı var. Dünyanın en büyük kulübünde. Evet futbol oynamak istiyor. Teklifler de var. Ama Türkiye’de hiçbir kulüp onun aldığı parayı veremez. İtalya’dan Milan, İngiltere’den Everton Arda’yı en ciddi şekilde isteyen kulüpler. Eğer gitmek isterse onlardan birini tercih eder. Türkiye’den kimseyle görüşmedi ama futbol oynamayı çok istiyor. Bir tarafta da dünyanın en büyük kulübünde. Sakatlığını atlatmış durumda. Ona git diyen yok ki?” ifadelerine yer verdi. 
 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir