Cumartesi , Ağustos 4 2018

Rıdvan Dilmen: “Kongrenin Sebebi Fatih Terim’dir”


Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray’da Tudor’un gönderilmesi ile ilgili olarak ve alınan kongre kararı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Dilmen, Galatasaray’da kongre kararının alınmasının sebebinin Fatih Terim olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray’da yapılan olağanüstü kongrenin ardından Igor Tudor ile yolların ayrılması kararının alınmasının ve kongre kararının alınmasını değerlendirdi. Dursun Özbek’in kongre kararı aldığını fakat kimsenin aday olmasını istemediğini söyleyen Rıdvan Dilmen, Ali Koç’u örnek gösterdi ve sarı lacivertli takımın şampiyon olsa da olmasa da 1 yıl önceden adaylığını koyduğunu hatırlattı. Ayrıca Dilmen, hafta sonu Galatasaray yenilmeseydi böyle bir kararın alınmayacağını da sözlerine ekledi.

TERİM GELİRSE GÖREVİ BIRAKIRIM DİYEN 3 YÖNETİCİ VAR

Igor Tudor’un yerine Fatih Terim isminin konuşulmasını da değerlendiren Rıdvan Dilmen, sarı kırmızılı camia içerisinde 3 yöneticinin Fatih Terim’i istemediğini ve gelmesi halinde görevi bırakacaklarını belirtti. Dursun Özbek’in adaylığını açıklaması ile beraber yeni teknik direktörü de açıklaması gerektiğini söyleyen Dilmen, sarı kırmızılı takımın devre arasındaki kampını yeni teknik direktör ile yapması gerektiğini belirtti.

Galatasaray’da alınan kongre kararının sebebinin Fatih Terim olduğunu ve Fatih Terim’in de Galatasaray’ı çalıştırıp çalıştırmayacağı konusunda net bir açıklama yapması gerektiğini belirten Rıdvan Dilmen,  bu sayede hem kendisinin hem de Galatasaray’ın daha az zarar göreceğini söyledi.

 

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir