Cumartesi , Ağustos 4 2018

Rıdvan Dilmen’den Flaş İtiraf! “Sigara İçtiğimiz Dönemde Aykut Kocaman…"


Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman ile top oynadıkları dönemde sigara kullandıklarını ve Aykut Kocaman ne zaman istese o zaman kullanmayı bıraktığını söyledi. İşte detaylar…

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında oynanan Atiker Konyaspor ile Fenerbahçe mücadelesini değerlendirdi. Fenerbahçe’nin çok iyi bir futbol sergilememesine rağmen aldığı 1 puanın hayli önemli olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, sarı lacivertli takımın son dakikalardaki baskı futbolunun ise takdire şayan olduğunu dile getirdi. Ayrıca Dilmen, Fernandao hamlesinin geç yapıldığını da sözlerine ekledi. 

SİGARA KULLANDIĞIMIZ DÖNEMDE

Maçla ilgili olarak bu değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen, futbol oynadıkları dönemde sigara kullandığını itiraf etti ve Aykut Kocaman ile olan bir anısını anlattı. Sigara kullandıkları dönemde Aykut Kocaman’ın söylediği bir tarihe kadar sigara içemeyeceğini ve o tarihe kadar içmediğini söyledi. Dilmen, “Sigara içtiğimiz dönemlerde Aykut hoca şöyle yapardı: “Seneye 23 Aralık’a kadar içmeyeceğim” diyordu ve içmiyordu. ‘8 Kasım’a kadar içmeyeceğim’ diyordu ve içmiyordu. Bir gün ‘Ben bırakayım’ dedi ve 20 sene önce bıraktı. Bir eve taşınır, “Ben bu evde 5 sene oturacağım” der ve 5 sene sonra başka bir eve gider. Yani hayata bakış açısı, kontrollü ve temkinlidir. Futbol sahasına döndüğümüzde de böyle bir karakter koyuyor ortaya. Bu bence bir insan ve teknik adam için önemli bir özelliktir.” ifadelerine yer verdi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir