Cumartesi , Ağustos 4 2018

Rıdvan Dilmen’den Sponsorluk Açıklaması! “Ben Daha Çok Şaşırdım”


Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Göztepe maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve ardından da Acıbadem ile yapılan sponsorluk anlaşması hakkında değerlendirmelerde bulundu ve anlaşmaya çok şaşırdığını söyledi. İşte detaylar…

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında oynanan Fenerbahçe-Göztepe maçına ilişkin açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’de bazı oyuncuların Anadolu takımlarına gönderilse kimsenin neden gönderildiğini sormayacağını belirten Dilmen, “Devre arasında denizin bittiğini gördük. Aykut Kocaman’ın Aziz Yıldırım’a söylediği söz şu: ‘Bana oyuncu alma, yeter ki oyuncuların taksitlerini geciktirme…Fenerbahçe’nin 11’inde oynayan en az 3-4 oyuncu Anadolu takımında oynasa, ‘Neden verdiler?’ demezdik. Fernandao, İsmail, Aatif ve hatta Mehmet Topal…” ifadelerini kullandı. 

TAKIMI TARAFTAR İTTİ

Kadıköy’de Fenerbahçe’nin her zaman taraftarları ile bir bütün olduğunda daha iyi mücadele ettiğini söyleyen Rıdvan Dilmen, stat da 30 bin kişinin olduğunda sarı lacivertli takımın kolay kolay maç kaybetmeyeceğini dile getirdi. Maçta takımı son dakikaya kadar taraftarın ittiğini söyleyen Dilmen, “Kadıköy’de 30 binin üstünde taraftar olduğu zaman Fenerbahçe kolay kolay kaybetmez demiştim öyle de oldu. Son dakikalarda taraftar takımı itti. Eğer statda 7 bin kişi falan olsaydı 6 dakika değil 4 dakika uzatılırdı. Fenerbahçe daha çok topa sahip olduğu için Jahovic’i bugün çok göremedik. Ancak çok etkili bir santrafor kesinlikle” ifadelerini kullandı. 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir