Cumartesi , Ağustos 4 2018

Rıza Çalımbay Transferi Doğruladı! “Remy ve Novak…”


Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, düzenlediği basın toplantısında transfer açıklamalarında bulundu. Yüzde yüz iki oyuncu transfer etmeleri gerektiğini belirten Çalımbay, Remy ve Novak ile de görüşmelerin devam ettiğini söyledi. İşte detaylar…

Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, yarın Ziraat Türkiye kupası son 16 turu rövanşında karşı karşıya gelecekleri Atiker Konyaspor maçı öncesinde bir basın toplantısı yaptı ve önemli açıklamalarda bulundu. Antalya kampının kendileri adına oldukça iyi geçtiğini ve eksik yönlerini giderdiklerini belirten Rıza Çalımbay, transferleri kampa yetiştirmeyi çok istediklerini ancak istediklerinin olmadığını söyledi. Yaşadıkları tek şanssızlığın ise Burak Yılmaz’ın yaşadığı sakatlık olduğunu belirtti.

REMY VE NOVAK İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Devre arasında rakip takımların takviye yaptığına dikkat çeken Rıza Çalımbay, ligin ikinci yarısının oldukça zor geçeceğini söyledi ve bu yüzden kendilerinin de transfer yapmaları gerektiğini söyledi. Mas’ın ayrılmasından dolayı kesinlikle bir sol bek alacaklarını belirten Çalımbay, Volkan Şen ve Bongonda’nın da takımdan ayrıldığını söyledi ve onların yerine de oyuncu alacaklarını belirtti.

Bunun yanı sıra Remy ve Novak ile ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Rıza Çalımbay, kendilerine en uygun isimleri almaya çalıştıklarını söyledi ve Remy ile Novak’ın da bu isimler arasında olduğunu söyledi. Bu iki ismin yanı sıra çok sayıda alternatif oyuncunun transfer listelerinde yer aldığını da belirten Çalımbay, aksilik olması durumunda alternatif oyunculara yöneleceklerini söyledi ve devre arası transfer döneminde oyuncuların pahalı olmasından dolayı transfer işlerinin zorlaştığını belirtti.

  

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir