Cumartesi , Ağustos 4 2018

Rıza Çalımbay’dan Burak Yılmaz ve Rodellaga Açıklaması


Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, son zamanlarda transfer dedikoduları arasında en çok konuşulan isimlerden bir tanesi olan Burak Yılmaz’ın takımda kalacağını ve başka bir takıma transferinin söz konusu olmadığını açıkladı. İşte detaylar…

Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, basın toplantısında açıklamalarda bulundu! Öncelikle transfer konusunda konuşan Rıza Çalımbay, devre arasında oyuncu almanın çok zor olduğunu belirtti ve yine de yönetimin bir şeyler yapabilmek adına çalışmalara devam ettiğini belirtti. Transfer olmasa da takım olarak iyi olduklarını belirten Çalımbay, hiçbir sıkıntılarının olmadığını da dile getirdi.

TRABZONSPOR’U İYİ YERLERE GETİRMEK İSTİYORUM

Önlerinde şuan için ligde oynayacakları 17 final maçının kaldığını söyleyen Rıza Çalımbay, takımına yürekten inandığını ve istedikleri noktaya geleceklerini söyledi. Tek düşüncesinin Trabzonspor’u iyi bir noktaya getirmek olduğunu da dile getiren Rıza Çalımbay, bunun olmaması içinse bir nedenin olmadığını da dile getirdi. Ayrıca taraftarlarından destek isteyen Çalımbay, onlarla birlikte başarıya ulaşacaklarına inandığını söyledi.

BURAK VE RODELLEGA AÇIKLAMASI

Takımdan ayrılacağı yönünde iddiaların ortaya atıldığı Burak Yılmaz hakkında da açıklamalarda bulunan Rıza Çalımbay, Burak’ın golcü bir oyuncu olduğunu ve bu yüzden transfer tekliflerinin gelmesinin normal olduğunu söyledi. Rodellaga için de aynı şeyleri söyleyen Rıza Çalımbay, iki oyuncunun da takımda kalacağını söyledi ve iddiaların yalan olduğunu söyledi. Bu yüzden de taraftarın içinin rahat olması gerektiğini belirtti.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir