Pazartesi , Haziran 25 2018

Romatizma Ağrıları Geçsin Diye Kurbağa Yedi! Başına Gelmeyen Kalmadı


Romatizma ağrıları bulunan Çinli bir kadın, doktor tavsiyesi yerine kendi bildiğini okuyup 3 tane kurbağa yiyince başına gelmeyen kalmadı. Talihsiz kadının önce bağırsakları tıkandı sonra da göğsünden kocaman parazit alındı. İşte detaylar…

Çin yaşamakta olan Yao isimli bir kadın, romatizma ağrılarını geçirmek için doktor tavsiyesi yerine kendi bildiğini okudu ve 3 tane kurbağa yedi. Sonra da başına gelmeyen sağlık problemi kalmadı.

Çin’de yaşamakta olan Yao isimli bir kadın, sağlık problemi yaşıyor ve romatizma ağırsı çekiyordu. Bu ağrıları dindirmek içinse ilginç bir yönteme başvurarak geleneksel yöntemlere bu ağrılarını geçirmek istedi ve bu sebeple de 3 tane kurbağayı canlı canlı yedi.

ÖNCE BAĞIRSAKLARI TIKANDI SONRA PARAZİT ALINDI

3 tane kurbağayı canlı canlı yiyen talihsiz kadın, birkaç ay sonra daha fazla sorun yaşamaya başladı ve yaşadığı sancılar sonrasında hastanelik oldu. Hastanede ise yapılan kontrollerde talihsiz kadının bağırsaklarının parazitten dolayı tıkandığı belirtildi ve tedavisi yapıldı. Ancak bunun yanı sıra kadının yediği kurbağalardan olsa gerek vücudunda büyük bir parazite rastlandı. Doktorların da şaşkına döndüğü olayda ise parazit kadının göğsünde görüldü.

Önce parazitin başını gören doktorlar kısa süre şaşkınlıklarını gizleyemezken, hemen kadını operasyona aldılar ve tedavisine başladılar. Talihsiz kadının göğsünden yapılan operasyonda tam 13 santimetrelik bir parazit çıkartıldı ve bu büyük şaşkınlık yarattı. Ayrıca kadının yeniden enfeksiyon kapma riskinin de yüksek olduğu belirtildi.

 

About

Check Also

Bahar Temizliğinde Temizlik Maddelerine Dikkat!

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, bahar ayının gelmesiyle birlikte bahar temizliği yapan vatandaşlara yönelik uyarıda bulundu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir