Cuma , Haziran 22 2018

Rüya Dizisinin 3. Bölüm Fragmanında Elif İle Bulut Ayrılıyor mu?


Show Tv ekranlarında izlenme rekorları kıran, Gold Yapım tarafından hazırlanan, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği, başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse (Elif Ardalı), Ceyhun Mengiroğlu (Bulut Giray) ve Ulaş Tuna Astepe’nin(Alaz Noyan) paylaştığı Rüya dizisi seyirciden tam not aldı. Seyirci ile buluştuğu Salı günleri izlenme rekorları kıran dizinin 25 Temmuz 2017 Salı günü yayınlanan 2. Son bölümü yine solukları kesti. Elif ve Bulut’un aşkları önlerindeki tüm engelleri aştı. Bulut, Elif’e süpriz bir evlilik teklifi ile bu aşklarını taçlandırdı.

1 Ağustos 2017 Salı günü yayınlanacak olan 3. Bölüm den kesitlerin yer aldığı fragman yayınlandı.Bulut, Elif’e evlenme teklifinde bulunuyor. Elif de evlenme teklifini kabul ediyor. Cihan bey, Bulut’un Elif’e evlenme teklif etmesini ve yaşadıklarını kendisinden gizlemesine çok üzülür. Alaz Noyan, Cihan bey ile konuşarak. Her ne koşulda olursa olsun evlatlar babalarının yanında olmalıdır der. Gülendam ise Giray ailesine giderek Bulut ve Elif’i ayırmak için işbirliği yapmayı teklif eder. Alaz ise intikam almak için tehlikeli sularda yüzmeye başlar. Gülendam ile Elif’in babası kavga ederler.

Bulut, babasına Elif’i sevdiğini, gerekirse tüm ayrıcalıklarından da feragat edeceğini söyler. Bulut’un annesi, Elif’in Bulut’a uygun bir eş olmadığını söyler. Alaz, Cihan beye annemle birşey mi konuştunuz diye sorar. Cihanda sana bir şey mi söyledi der. Faysal’ın gönlünü yapmak için Elif’i, Selami’ye götürüp teslim eder. Elif’in yerlerde ağlayarak  bırakma beni baba dediği sahne herkesi duygulandıracak.

ruya.jpg

RÜYA 2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Elif, Bulut’un aklından hiç çıkamaz. Bulut, Elif’i zor durumdan kurtarmak ister. Gülendam’ın iki daire karşılığında Elif’i vermeyi anlaştığı müteahhit Selami ile evlendirilmek istendiğini bilmektedir. Bulut, Elif’in evine gelerek kendisini sevdiğini ve hiç kimseyi düşünmemesi gerektiğini elini verip kendisi ile birlikte gelmesini söyler. Elif’in ailesi ve Selami şoktadır. Elif, Bulut ile birlikte kaçar. İnan, Bulut ve Elif’in peşinden koşar ama yetişemez. Bir bildiği vardır diye Elif’in arkadaşı Yıldız’ın yanına gider ve ondan Bulut ve Elif’in ne zamandan beri birlikte olduklarını öğrenmeye çalışır. Selami ise Elif’in kaçmasını onuruna yediremez. Alaz ise ölüm döşeğinde olan annesinden gerçek babasının Cihan Giray olduğunu öğrenir. 25 Sene koca bir yalanla avutulduğu ve kandırıldığını düşünerek, hırsına yenilir ve öz annesini yastıkla boğarak öldürür. Gülendam, Elif’in kaçmasının ardından Giray ailesinin yanına gidere, Ruhşan ve Cihan ile görüşür ve oğullarının kızı Elif’i kaçırdığını söyleyerek onlardan birşeyler kopartmaya çalışır.  Bulut’un ısrarı ile Giray ailesi, Elif’in ailesini ziyarete gider. Cihan bey, Elif’e işyerinde tasarımcı olarak çalışabilceğini söyleyerek ortamı yumuşatmak isterken, Ruhşan hanım ağresif hareketler ile ortamı gererek evden ayrılır. Bulut, annesinin hareketlerine Elif’in daha fazla üzülmemesi gerektiğini söyler.  Bulut, Elif’e süpriz bir evlilik teklifi hazırlığı vardır.

Rüya dizisinin 2. Bölümünü  http://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/ruya-sezon-1-bolum-2-izle/39531 adresinden izleyebilirsiniz.

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir