Pazar , Temmuz 22 2018

Rüzgar Erkoçlar’ın Kardeşi de Cinsiyet Değiştirerek Erkek Oldu


Rüzgar Erkoçlar, cinsiyet değiştirme ameliyatı ile erkek olması nedeniyle uzun süre gündemde kalmıştı. Rüzgar Erkoçlar’ın kız kardeşi Gül Erkoçlar da cinsiyet değiştirerek erkek oldu.  Gül Erkoçlar, erkek olduktan sonra Görkem Batu ismini aldı. Magazin basınında bu haberin yer almasının ardından herkes Görkem Batu Erkoçlar kimdir sorusunun yanıtını merak etmeye başladı.

2013 yılının Şubat ayında cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren Nil Erkoçlar erkek olarak Rüzgar Erkoçlar ismini almıştı. Magazin dünyasında büyük Yankı uyandıran bu cinsiyet değiştirme haberinin ardından uzun süre Rüzgar Erkoçlar gündemde kalmış ve hakkında her şey merak edilmeye başlanmıştı.

KIZ KARDEŞİ DE CİNSİYET DEĞİŞTİREREK ERKEK OLDU

Bugün ise magazin basınına yeni bir haber düştü.  Rüzgar Erkoçlar’ın kız kardeşi Gül Erkoçlar da cinsiyet değiştirme ameliyatı ile erkek olarak Görkem Batu Erkoçlar ismini aldı. Yaşanan bu gelişmenin ardından vatandaşlarda Görkem Batu Erkoçlar hakkında bilgileri merak etmeye başladı.

GÖRKEM BATU ERKOÇLAR KİMDİR?

Rüzgar erkoçlar’ın cinsiyet değiştiren kardeşi Görkem Batu Erkoçlar, İstanbul Bostancı’da yaşıyor.  anne ismini Sema baba ismi ise Engin olan Görkem Batu Erkoçlar ameliyat olmadan önce Gül Erkoçlar ismini kullanıyordu. Magazin basınına haberler ne kadar bugün yansıdı İsa da Görkem Batu Erkoçlar’ın, Rüzgar Erkoçlar’dan 6 ay sonra ameliyat olduğu ortaya çıktı. Fakat o kardeşi kadar ünlü olmadığı için magazin basınında da bugüne kadar haber yer almadı.

About admin

Check Also

Tutuklanan Ünlü Şarkıcının Telefonundan Terörist Karayılan ile Fotoğrafları Çıktı

Edirne’ye HDP nin seçim çalışmaları için gelen ve burada tutuklanan Hozan Cane adı ile bilinen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir