Prof. Dr. Mustafa Çetiner’in ağzından kaçan tek kelime Samsun halkını endişeye düşürdü

Prof. Dr. Mustafa Çetiner, katıldığı bir televizyon programında koronavirüs enfekte eden bir gençten bahsederken ağzından Samsun ilinin çıkması Samsun halkını tedirgin etti.

SAĞLIK 28.03.2020, 11:32 Sinem Ramazanoğlu
Prof. Dr. Mustafa Çetiner’in ağzından kaçan tek kelime Samsun halkını endişeye düşürdü

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını için katıldığı bir canlı yayın programında açıklamalarda bulunan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner, dedesi umreden gelen bir gencin süper bulaştırıcı olduğunu, bu gencin hamburgercide çalıştığını ve bu vesileyle onlarca insanı enfekte etmesinden bahsetti. Prof. Dr. Mustafa Çetiner, bu konuyu masa yatırdıktan sonra ağzından çıkan Samsun lafı, Samsun halkını tedirgin etti.

Prof. Dr. Mustafa Çetiner, "Samsun’da süper bulaştırıcı var"

banner32
İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner, katıldığı bir canlı yayın programında tüm dünyanın gündeminde olan koronavirüs salgını hakkında konuşurken, bulaştırıcı olan bir gençten bahsederken ağzından çıkan Samsun lafıyla, Samsun halkın endişeye kapıldı. Prof. Dr. Çetiner, "Dedesi umreden geliyor, ondan kapıyor. Bir büyük AVM'de çok işlek bir hamburgercide çalışıyor çocuk. Onlarca insanı enfekte etti" sözlerinin üzerine, programın sunucusu "Nerede?" şeklinde soru yöneltti. Sunucunun bu sorusuna "Türkiye'de" diyerek cevap veren Prof. Dr. Çetiner, durumu toparlamaya çalıştı.

Samsun halkı tedirgin

İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner’in ağzından çıkan bu sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Yaşanan durum karşısında Samsun halkı endişeye kapıldı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@