Sağlık Bakanı Koca’dan sosyal mesafe uyarısı! 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımda bir kez daha sosyal mesafe kuralına dikkat çekti.

SAĞLIK 08.06.2020, 19:32 Sema Topbaş
Sağlık Bakanı Koca’dan sosyal mesafe uyarısı! 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımda bir kez daha sosyal mesafe kuralına dikkat çekti. Türkiye’de kontrollü bir şekilde başlayan normalleşme süreci kapsamında yer yer sosyal mesafe gibi önemli kurallara uyulmadığı görülürken Bakan Koca’dan bu konuda yeni bir uyarı geldi.

Sağlık Bakanı Bir Kez Daha Uyardı

Sosyal medya hesabı Twitter’dan sık sık paylaşım yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını süreciyle ilgili çok sayıda uyarı ve gelinen noktayı da sosyal medyadan vatandaşlara duyuruyor. Son olarak virüsten korunmak için en önemli kurallar arasında yer alan sosyal mesafe kuralı ile ilgili bir paylaşım yapan Koca, herkesi sosyal mesafeye uymaya davet etti.

‘Mesafe Kuralına Uyalım’

banner32
Gündemin çok yakın takipçisi olan ve salgınla ilgili tüm gelişmeleri şeffaf bir şekilde paylaşan Bakan Koca, son günlerde pek dikkate alınmayan sosyal mesafe kuralı ile ilgili yeni bir uyarı yaptı. Uyarısında, ‘Mesafe kuralına uyalım’ diyen Koca, kuralı uygulaması zor ortamlara girilmemesi gerektiğinin de altını çizdi.

Fahrettin Koca ve Sosyal Mesafe

Dünkü Paylaşımında Bir Kez Daha Uyarmıştı

Dün Bakanlığın paylaştığı güncel koronavirüs tablosunu sosyal medya hesabında yayınlayan Sağlık Bakanı Fahrettin koca, filyasyon çalışmaları kapsamında bir ilimizde geçmiş olsun ziyareti sebebiyle 190 kişiye koronavirüs bulaştığının tespit edildiğini, başka bir ilimizde yapılan asker uğurlamasında ise 58 kişinin virüsten enfekte olduğunu belirtmişti. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@