Pazartesi , Temmuz 16 2018

Şahan Gökbakar Esti Gürledi! “Size Ne Kardeşim”


Yılbaşı öncesinde sosyal medya hesabından yılbaşı ağacı ile çekilmiş bir fotoğraf paylaşan Şahan Gökbakar, takipçilerinden tepki gelince sert bir yanıt verdi ve “Size ne kardeşim biz kutluyoruz” dedi. İşte detaylar…

Yılbaşı öncesinde ünlüler dahil herkes yılbaşı ağaçlarını süsleyip sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparken bu paylaşımı yapanlardan bir tanesi ise ünlü komedyen Şahan Gökbakar oldu. Evlerinde eşinin süslediği yılbaşı ağacı ile fotoğraf çekilen Şahan Gökbakar, fotoğrafının altına da “Yeni yıla hazırız… Ellerine sağlık Selom. Çok güzel oldu ağacımız… Hediyeleri çok merak ediyorum…” ifadelerini yazdı. 

Bu paylaşımın ardından ise çok sayıda takipçi Şahan Gökbakar’a tepki gösterdi ve Müslümanlıkta yılbaşının olmadığı ve kutlamanın hoş olmadığını belirten yorumlar yazıldı. Bu tepki yorumlarına ise cevap veren Şahan Gökbakar, “Size ne kardeşim Biz kutluyoruz! Bakın dalganıza hadi bakım demiş olayım” dedi.

HAYAT MUTLU ANLAR İÇİN 

Gelen bazı bu tepkilerin ardından yine bir paylaşım yapan Şahan Gökbakar, kendisini takipten çıkarmakla tehdit eden ve diğer tepki gösterenlere yönelik bazı cümleler kullandı ve herkesin yeni yılını kutladı. Bu paylaşımında ise ve “Yeni yılın gelişini kutlarken, çam ağacı süsleyip ailece mutlu olup eğlendiğimiz için binir türlü hakaret, küfür, kafir, aşağılama ‘Seni indirmesini biliriz’, ‘Filmine gitmeyelim de gör’, ‘Takiptençıkarayım da aklın başına gelsin’ gibi ağır tehdit mesajları yazanların kaçında bu biletten var merak ediyorum. Hani devletin kurumu var ya, çam ağacı koymuş süsleyip çünkü üstüne… Kardan adama da noel baba şapkası giydirmiş… O açıdan dedim! Rahatlayın biraz. Hayat mutlu anlar için. Mutlu yıllar…” ifadelerine yer verdi.
Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com   

 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir