Cuma , Haziran 22 2018

Sahipsiz Köpeği Evine Aldı! Başına Gelmeyen Bela Kalmadı


Trabzon’da yaşayan Osman Demir, hayvansever bir yapıya sahip olduğu için, evinin önünde gördüğü kangal cinsi köpeği eve alıp beslemeye başladı ve o günden sonra başına gelmeyen bela kalmadı. İşte detaylar…

Trabzon’da bir hayvanseverin başına gelenler herkesi şaşkına çevirdi! Trabzon’da ikamet etmekte olan Osman Demir, yaklaşık bundan 1 yıl öncesinde evinin önünde bir kangal cinsi köpek gördü ve sahibi olmadığını da görünce onu evinin bahçesine bağladı ve köpeğe bakmaya başladı. Bir yandan da sahibi vardır diye sahibini aramaya başladı ve bununla da kalmayıp bölgedeki caminin hoparlöründen köpek ile ilgili anons yaptırdı.

17 BİN LİRALIK ZARARA YOL AÇTI

Köpeğin bir süre boyunca ise sahibi çıkmadı ve bir gün Deniz E. isminde bir şahıs, Osman Demir’in yanına geldi ve köpeğin kendisine ait olduğunu söyleyip köpeği istedi. Osman Demir ise şahsa inanmayınca köpeği ona vermedi. Deniz E. ise köpeği alamayınca Osman Demir’in arabasının hem camlarını kırdı hem de lastiklerini kesti. Bununla da kalmayıp otomobili sprey boyala boyadı ve kaputunu da çizdi.

Yaşadığı bu vahim olay sonrasında hemen karakola giden ve 17 bin lira zararı olduğunu belirtip şikayetçi olan Osman Demir, Deniz E.’nin köpeği alıkoymasını bahane ettiğini ve kendisinden 5 bin lira istediğini dile getirdi. Olayla ilgili olaraksa soruşturma başlatıldı.

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir