Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şaka Değil Gerçek! Dilencinin Hesabından 309 Bin Lira Çıktı


Adana’da dilencilere yönelik yapılan operasyonlarda yakalanan bir şahsın, farklı banka hesaplarında toplam 309 bin lira olduğu ortaya çıktı. İşte haberin detayı…

Adana’da akıl almaz bir gerçek ortaya çıktı! Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Denetim Şube Müdürlüğü ekipleri, Cuma namazından dolayı cami etraflarında dilencilere yönelik operasyon düzenledi. Seyhan İlçesi’nde bulunan Hal Vezir Camii’nin etrafında da 39 yaşında olan zihinsel engelli kızı ile dilencilik yapan A.K zabıta ekipleri tarafından yakalandı. A.K’nin üzerinden ise 85 lira nakit para çıkarken 39 adet de banka hesap cüzdanı çıktı.

BANKADA 309 BİN LİRA…

A.K’nin banka hesap cüzdanlarını inceleyen zabıta ekipleri, toplamda bankada tam tamına 309 bin lira olduğunu tespit etti ve Kabahatler Kanunu’na göre dilencilik yaptığı için 50 lira para cezası kesti. A.K ile kızı ise adli işlemlerin yapılması için polise teslim edildi. Paralara ise el koyuldu.

Ayrıca çeşitli banka hesaplarında bulunan 309 bin liranın dilencilik yolu ile mi yoksa başka türlü mü kazanıldığı konusunda ise soruşturma başlatıldı.  

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir