Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şamil Tayyar’dan Şok Sözler! “Cumhurbaşkanı Özel Kaydı İzledi, Çıldırdı”


AK Partili Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etrafı tarafından adeta kuşatıldığını dile getirdi ve bunun yanı sıra kendisine bir özel video izlettiğini, bu videoyu izleyince ise Erdoğan’ın çılgına döndüğünü söyledi. İşte detaylar…

AK Parti’nin Gaziantep milletvekili olan Şamil Tayyar katıldığı bir televizyon programında şok eden açıklamalarda bulundu. FETÖ ile yapılan mücadele hakkında eleştirilerde bulunan Tayyar, özellikle işadamlarının itirafçı olmasının ardından serbest bırakılmasına tepki gösterdi. FETÖ’nün Gaziantep’te çok ciddi bir borsa kurduğunu ve bu borsada çok büyük paraların döndüğünü belirten Tayyar, “Gaziantep’te çok ciddi FETÖ borsası var. Milyon dolarlar dönüyor. Ben bunu söylüyorum. Evet. İtirafçı adı altında işadamlarını serbest bırakıyorlar. Türkiye’nin birçok yerinde var bu. Ben milletvekiliyim her konuşmam suç duyurusudur. Bununla ilgili daha bugün suç duyurusunda bulundum, HSK teftiş kuruluna. Sadece televizyonda konuşmuyorum. HSK ne yapmış? Bir yerde problem var” ifadelerine yer verdi. 

CUMHURBAŞKANI İZLEDİ, ÇILDIRDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafı tarafından kuşatma altına alındığını dile getiren AK Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar, Erdoğan ile milletvekili olmasına rağmen söylediklerini iletemediğini belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bizzat kendisinin bir özel video izlettiğini de belirten Tayyar, bu videoyu izleyen Cumhurbaşkanı’nın çılgına döndüğünü söyledi ve “Ben milletvekili olarak Cumhurbaşkanı’na söylediğim şeyleri iletemiyorum. Çok özel bir kayıt götürdüm Cumhurbaşkanı’na. İzledi, çıldırdı. Böyle bir şey nasıl olur diye. Oysa benim o kaydı bir yıl içerisinde göndermediğim danışmanı yoktu! İzletmemişler Cumhurbaşkanımıza. Onlar hâlâ ordalar. Bir yerde problem var. Sıkıntı büyük” dedi.
 

About

Check Also

Son Başbakan Binali Yıldırım’dan Duygusal Veda

Türkiye’nin son başbakanı Binali Yıldırım, bugün yapılan Ak Parti grup toplantısı sırasında veda konuşması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir