Pazartesi , Haziran 25 2018

Samsun’da Korkunç Olay! Lise Öğrencisi Silahla Kendisini Vurdu


Samsun’un Bafra İlçesi’nde oldukça korkunç bir olay yaşandı ve bunalıma girdiği öğrenilen bir lise öğrencisi kendi evlerinde çenesine dayadığı silahla kendisini vurdu ve intihar etti. İşte detaylar…

Samsun’un Bafra İlçesi’nde son derece korkunç bir olay meydana geldi ve bunalımda olan bir lise öğrencisi evlerinde çenesinin altından kendisini silahla vurdu ve intihar etti.

Samsun’un Bafra İlçesi’nde bulunan Büyükcami Mahallesi’nde yaşayan ve Kızılırmak Lisesi’nin 3. sınıfında okumakta olan 16 yaşındaki M.T.H isimli bir genç çocuk, uzun süredir henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bunalım yaşıyordu. Akşam saatlerine doğru ise evlerine giden 16 yaşındaki genç çocuk, evde eline geçirdiği silahı çenesinin altına dayadı ve sonra da ateş ederek kendisini vurdu.

AİLESİ HABER ALAMAYINCA İŞ YERİNİN ELEMANINI EVE YOLLADI

16 yaşındaki genç çocuğun evlerinde intihar ettiğinden habersiz olan ailesi ise saatlerce ona ulaşamayınca büyük panik yaşadı ve iş yerindeki bir elemanı evlerine yolladı. Eve gelen iş yerinin elamanı kapıyı açıp içeriye girdiğinde ise şok olduğu bir manzarayla karşı karşıya kaldı ve genç çocuğu kanlar içerisinde buldu. Hemen durumu aileye bildiren genç, eve de sağlık ekiplerini çağırdı. Sağlık ekipleri ise geldiğinde M.T.H’nin can verdiğini tespit etti. Yapılan incelemeler sonrasında ise ceset hastane morguna götürüldü ve olaya ilişkin soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir