Cumartesi , Ağustos 4 2018

Samsun’da Şok Olay! Sınıfın Ortasında Öğrencisini Dövdü


Samsun’da bir ortaokulda çekilen görüntüler herkesi şok etti! Öğrencisini tahtaya çıkartan bir kadın öğretmen ona sınıfın ortasında tokat atmaya başladı. O anlar ise bir öğrencinin cep telefonunun kamerasına yansıdı. İşte detaylar…

Samsun’da şok görüntüler! Samsun’un Tekkeköy İlçesi’nde ki Ali-Emine Kahvecioğlu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ki görevli bir öğretmen, büyük bir skandala imza attı. Öğrencisinin dersi dinlememesini bahane eden S.K isimli kadın öğretmen, onu ders esnasında tahtaya çıkarttı ve yere çöktürdü. Sonra d öğrencisini tokatlamaya başladı. Kaçmaması içinde saçından tuttu. Yaşanılan o skandal anlar ise bir başka öğrencinin cep telefonunun kamerasına yansıdı. 

GÖRÜNTÜLER SİLİNMEZSE OKULDAN ATARIZ 

Öğrenci arkadaşının dayak yediği anları telefonunun kamerası ile kaydeden M.Y isimli öğrencinin ise babası okul yönetimi tarafından görüşmeye çağırıldı ve görüşme ile ilgili O.Y açıklamalarda bulundu. Görüntüler silinmezse oğlunu okuldan atmakla tehdit edildiğini iddia eden O.Y, asıl yanlışı oğlunun değil öğretmenin yaptığını söyledi. Okula çocuklarını öğretmenlere güvenerek gönderdiklerini dile getiren O.Y, bu yaşanılan olayın hiç hoş olmadığını da dile getirdi. 

Görüntülerin sosyal medyada da paylaşılmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü de harekete geçti ve yaşanılan bu skandal olay ile ilgili olarak soruşturma başlattı. Soruşturmanın yanı sıra öğrencisini tahtaya çıkartıp döven S.K isimli bayan öğretmen ise görevden uzaklaştırıldı.  

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir