Cumartesi , Temmuz 21 2018

Samsun’da Yasak Aşk Yaşayan Çift Kızılırmak Nehri’ne Atlayarak İntihar Etti


Samsun’da evli olan 20 yaşındaki Osman E., yasak aşk yaşadığı iddia edilen 15 yaşındaki eşinin arkadaşı ile Bafra İlçesi’nde bulunan Çetinkaya Köprüsü’nden Kızılırmak Nehri’ne atlayarak intihar etti. İşte detaylar…

Samsun’un Bafra İlçesi’nde yasak aşk feci bir son ile bitti! Samsun’un Bafra İlçesi’nde ikamet etmekte olan 20 yaşındaki Osman E., Nuray E. ile evlendi ve genç çiftin bir de çocuğu oldu. Ancak bu evlilik ise kısa sürdü ve dün gece korkunç bir olay gerçekleşti. Osman E., eşi Nuray E.’nin arkadaşı olan 15 yaşındaki Belgin Ş. ile iddialara göre yasak aşk yaşamaya başladı ve bu yasak aşklarının sonunda kavuşamayacaklarını anlayınca dün gece 112’yi arayıp Kızılırmak’a atlayacaklarını ve intihar edeceklerini söylediler.

KÖPRÜDEN NEHİRE ATLADILAR

Kısa bir süre sonra ise Belgin Ş. ve Osman E., Bafra İlçesi’nin Fatih Mahallesi’nde bulunan Çetinkaya Köprüsü’ne gittiler ve köprüden Kızılırmak Nehrine atladılar. Onların nehre atladığını görenler ise sağlık ekiplerine ve kurtarma ekiplerine haber verdiler. Nehrin içinde kayalıklarda kurtulmayı bekleyen genç çift ise bir süre sonra akıntıya dayanamayıp suda kayboldu. Arama kurtarma ekipleri ise Belgin Ş.’nin gündüz cesedine ulaştı ve ceset savcı incelemesi sonrasında Adli Tıp’a yollandı. Nehirde hala daha kayıp olan Osman E.’nin aranmasına devam edildiği öğrenildi.

Olayla ilgili ise soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir