Cuma , Ağustos 3 2018

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!


Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çocuğu hasta olan bir baba Çocuk Bölümünde doktora saldırdı.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesinde dün gece dehşet anlar yaşandı. Hasta yakını Abdülkadir K. Çocuğun ateşinin düşmemesine sinirlenerek nöbetçi doktor Bahaddin Ahmet Yalçın’ın kafasında parke taşını kırdı.

PARKE TAŞINI DOKTORUNDA KAFASINDA PARÇALADI

Olay, dün gece Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinin Çocuk Bölümünde yaşandı. Yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırılan çocuğun ateşi bir türlü düşmeyince korku dolu anlar yaşandı. Çocuğunun ateşinin düşmemesiyle ilgili kendisine yeterli bilginin verilmediğini söyleyen baba, nöbetçi doktor Bahaddin Ahmet Yalçın ile tartışmaya başladı. Tartışma büyüdükçe çılgına dönen baba yerde bulunan parke taşını, doktor Bahaddin Ahmet Yalçın’ın kafasına vurarak parçaladı. Saldırıya uğrayan doktor kanlar içerisinde yere yığılırken, öfkeli babaya sağlık personelleri ve hasta yakınları müdahale etti. Başından ağır bir şekilde yaralanan doktor Bahaddin Ahmet Yalçın meslektaşları tarafından hemen ameliyata alınırken, öfkeli baba ise gözaltına alındı. Ekipler olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.

AMELİYATA ALINDI

Doktor Bahaddin Ahmet Yalçın’ın yoğun bakımda tedavisi sürerken, hastaneden durumuyla ilgili bilgi geldi. ” Kranial bt de akut patoloji yok. Sutür gerektiren saçlı deride travmaya bağlı ciddi bir kesik var. Şuanda müşahade altında. Meslektaşımızla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. ” Olayı sosyal medyadan gören sağlık personelleri, şiddete karşı önlemlerin alınmamasına isyan etti. Bununla ilgili tepki ve isyan mesajları yağıyor.

 

About admin

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir