Cumartesi , Temmuz 21 2018

Şanlıurfa’da Korkutan Anlar! Okul Bahçesinde İki Aile Birbirine Girdi


Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’nde ki bir okul etkinliğinde iki hasım aile karşı karşıya gelince olanlar oldu. Sözlü olarak başlayan tartışma giderek büyüyünce silahlar patladı ve öğrenciler büyük korku yaşadı. İşte detaylar…

Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’nde bir okulda düzenlenen etkinlikte birbirine girdi ve öğrencilerin büyük korku yaşadığı kavgada silahlar patladı.

Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’nde bulunan bir okulda öğrencilerin kendi aralarında kaynaşmaları için bir etkinlik yapılı ve bu yapılan etkinliğe aileler de davet edildi. Ancak etkinlikte ise iki hasım aile bireyleri karşı karşıya geldi ve okul bahçesinde hiç kimsenin beklemediği bir olay yaşandı. İki ailenin bireyleri önce sözlü tartışmaya başladı ve sonra kavga giderek daha da büyümeye başladı.

ÖĞRENCİLER BÜYÜK KORKU YAŞADI

İki hasım ailenin okul bahçesindeki kavgası giderek daha da büyüyünce aile bireyleri bu sefer birbirine girmeye başladı ve çıkan kavgaya diğer aile bireyleri de karıştı. Öğrenciler ise büyük korku yaşarken öğretmenler küçük çocukları sakinleştirmek için büyük uğraş verdi. Kavga esnasında ise korucu olduğu öğrenilen bir şahıs silahla havaya ateş açtı.

Kavganın ihbar edilmesinin ardından ise olay yerine çok sayıda sağlık ekibi ve Jandarma ekibi gönderildi. Jandarma ekipleri ise kavganın devam etmesi üzerine biber gazı ile müdahalede bulundu. Bu müdahale sonrasında ise ortalık sakinleşti. Kavgada yaralanan 3 kişi ise sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi sonrasında hastaneye kaldırıldı ve olaya ilişkin soruşturma başladı.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir