Cumartesi , Temmuz 21 2018

Sapık Müdür Yardımcısı Kızlara Bakire Olup Olmadığını Sordu! Yetmezmiş Gibi Onlara Cinsel İçerikli Mesajlar Yolladı


Bursa’da ki bir lisede görevli olan müdür yardımcısının, kız öğrencileri odasına alıp hangi arkadaşlarının bakire olup olmadığını sorduğu ve onlara cinsel içerikli mesajlar attığı iddia edildi. Müdür yardımcısı ise görevden ihraç edildi. İşte detaylar…

Bursa’da tam anlamıyla skandal bir olay yaşandı! Bursa’da ki bir lisede müdür yardımcısı olarak görev yapan ayrıca da 2 çocuğu olduğu ve evli olduğu öğrenilen A.K, iddialara göre okuldaki kız öğrencileri bazen odasına çekip onlara hangi arkadaşlarının bakire olduğunu ya da bakire olmadığını sordu. Bunun yanı sıra bazı öğrencileri ile de mesajlaşıp onlar ile cinsel sohbetler yaptığı iddia edildi.

GÖREVİNDEN İHRAÇ EDİLDİ

Müdür Yardımcısı A.K’nin hakkında çıkan bu iddialar ise öğrenciler arasındaki kavga ile yayıldı. Okulda tartışma yaşayan kız öğrencilerden bir tanesi arkadaşına müdür yardımcısı A.K ile aralarında olan samimiyeti bildiğini ve bu durumu da idareye söyleyeceğini dile getirdi. Okul idaresi de bu durumu öğrenince iddialara göre A.K’nin öğrenciler ile görüşüp baskı yaptığı ve onlara durumu kapatmalarını söylediği belirtildi.

Yaşanılan bu olay ise Milli Eğitim Müdürlüğü’ne aktarıldı ve Milli Eğitim Müdürlüğü de okula bu olayı soruşturması için müfettiş görevlendirdi. Ayrıca da müdür yardımcısı A.K bu olaydan dolayı görevinden ihraç edildi. Olaya ilişkin ise soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir