Cumartesi , Ağustos 4 2018

Sarı Lacivertliler, Kocaman İle Yolları Ayırıyor mu?


Sezon başında şampiyonluk parolasıyla Fenerbahçe Teknik Direktörlüğüne getirilen Aykut Kocaman, Fenerbahçe taraftarının şampiyonluğa olan hasretini gidermede uzak kaldı. 
    

Kadıköy’de oynadığı Galatasaray derbisinden 3 puan alarak şampiyonluk yarışından kopmama planları yapan Aykut Kocaman’ın tüm ümitleri karşılaşma beraberlikle sonuçlanınca boşa çıktı. Bu karşılaşmada kaybedilen 2 puan Fenerbahçe taraftarının şampiyonluk ümidini yitirmesine yol açtı. Haziran ayında başkanlık seçimleri yapılacak olan Fenerbahçe’de, Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın sezon sonuna kadar görevinde kalacağı tahmin ediliyor. 
    

Aziz Yıldırım Seçilse de Kalamaz
    

Fenerbahçe’de başkanlık seçimini Aziz Yıldırım’ın kazanması halinde dahi Aykut Kocaman’ın görevine devam etmesine imkansız gözüyle bakılıyor. Başkanlık seçimini Ali Koç’un kazanması halinde de teknik direktörlük için başka isimlerin gündeme gelmesi bekleniyor. Konyaspor teknik direktörlük görevinde iken oldukça yüksek performans sergileyen Aykut Kocaman’ın, Fenerbahçe’de aynı performansı sergileyememesi yönetimde ve taraftarda hayal kırıklığına yol açarken sezon sonunda sarı lacivertliler ile yolları ayrılacak. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir