Pazar , Haziran 24 2018

Şarkıcı Fulden Uras'tan Kötü Haber! Acil Ameliyata Alındı


Geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden ünlü şarkıcı Fulden Uras’tan kötü haber geldi. Şarkıcının acilen ameliyata alındığı öğrenildi. 

Geçtiğimiz günlerde annesinin ölümü ile derinden sarsılan ünlü şarkıcı Fulden Uras’tan kötü haber geldi. Sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan Ses sanatçısı Onur Akay, Fulden Uras’ın sağ göğsünde 11 saat içinde büyüyen bir kitle olduğu ve bu nedenle apar topar ameliyata alındığı öğrenildi. 

“BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ ÇÖKTÜ”
Onur Akay, Fulden Uras’ın sağlık durumu hakkında Instagram hesabından yaptığı açıklamada, ünlü şarkıcının annesinin ölümünün ardından büyük bir şok yaşadığını ve bağışıklık sisteminin çöktüğünü söyledi. Akay açıklamasında, Uras’ın sağ göğsünde bir kitle olduğunu ve bunun 11 saat içerisinde büyüdüğünü belirterek, apar topar ameliyata alındığını söyledi. Kitlenin yüksek derecede enfeksiyonlu olduğunu belirten Akay, büyük bir kısmının temizlendiğini, ilerleyen günlerde bir MR çekilerek doktorların net karar vereceğini söyledi. Akay, aynı zamanda Fulden Uras’ın aynı göğsünden 10. kez ameliyat olduğunu belirterek kendisine acil şifalar diledi. 

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir