Cumartesi , Ağustos 4 2018

Savcılık Aylar Sonra Kararını Verdi! İbrahim Erkal’ın Ölümünde İhmal Var Mı?


İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın ölümünde ihmal iddialarına ilişkin yürütülen soruşturmada karar çıktı. Savcılık İbrahim Erkal’ın Ölümünde ihmal ya da kasıt bulunmadığına kanaat getirerek, soruşturmada takipsizlik kararı verdi. 

29 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALMIŞTI
Ünlü şarkıcı İbrahim Erkal, 12 Nisan gecesi Maltepe’deki evinin otoparkında baygın olarak güvenlik görevlileri tarafından bulunmuş ve ardından da önce Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine daha sonra Beşiktaş’ta özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Beyin kanaması geçirdiği belirlenen Erkal, buradan da Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilmiş, geçirdiği beyin ameliyatının ardından 29 gün yoğun bakımda tutulmuştu. Fakat ünlü şarkıcı doktorların bütün çabalarına rağmen 11 Mayıs 2017’de hayatını kaybetmişti. Erkal’ın ölümünün ardından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından basında çıkan haberlerden dolayı soruşturma başlatılmıştı. 

İBRAHİM ERKAL’IN ÖLÜMÜNDE KASIT YA DA İHMAL YOK
Savcılık tarafından yaklaşık 7 aydan beri yürütülen soruşturma sonuçlandı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, İbrahim Erkal’ın ölümüyle alakalı ihmal ve kasıt bulunmadığına kanaat getirerek, takipsizlik kararı verdi. Savcılık tarafından yapılan açıklamada, ünlü şarkıcının yaralı olarak bulunduğu yerde kontrolsüz şekilde düştüğü ve kafasını sert zemine çarptığı için kafatasında kırık meydana geldiği belirtildi. 
 

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir