Pazar , Haziran 24 2018

Şehit Eşi Acıya 3 Ay Dayanabildi! Çocukları Hem Yetim Hem Öksüz Kaldı!


Tunceli’de düşen Sikorsky tipi helikopterde şehit olan polis memuru Ekrem Dereli’nin aynı yaştaki hasta eşi Rebia Dereli eşinin şehadetinden yaklaşık 3 ay sonra hayatını kaybetti. 

Tunceli’nin Pülümür ilçesinde Sikorsky tipi helikopterin düşmesiyle şehit olan ve 20 Nisan’da Balıkesir’in Bigadiç ilçesi Değirmenli Köyü’nde toprağa verilen polis memuru 48 yaşındaki Ekrem Dereli’nin hasta olan eşi Rabia Dereli hayatını kaybetti. 

PARKİNSON HASTASIYDI
Rabia Dereli’nin Parkinson hastası olduğu ve eşinin ölümünün ardından sağlığının daha da bozulduğu öğrenildi. Geçtiğimiz Perşembe akşamı rahatsızlanan ve Balıkesir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Dereli, 3 gün yaşam savaşı verdiği Yoğun Bakım Ünitesi’ndeki tüm müdahalelere karşın dün akşam hayatını kaybetti.

ŞEHİDİN ÇOCUKLARI HEM YETİM HEM ÖKSÜZ KALDI
Eşini hasta hali ile 20 Nisan’da son yolculuğuna uğurlayan ve eşinin acısına dayanamayan Rabia Dereli,  yaklaşık 3 ay sonra hayatını kaybetti. Dereli’nin Değirmenli Köyü’nde 81 gün sonra eşinin yanında toprağa verileceği öğrenildi. Dereli çiftinin 19 yaşındaki Betül Dereli ve 17 yaşındaki Enes Dereli adındaki çocukları hem öksüz hem de yetim kaldı. 

2-480.jpg

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir