Cumartesi , Temmuz 21 2018

Şehitlerimiz


Afrin’de 8 vatan evladımız şehadet şerbetini içerek Hakk’ın rahmetine kavuştu. Yaşamda kalleşliğe ve kahpeliğe hiçbir zaman güç yetmiyor. Yiğit Mehmetçiklerimizin karşısına erkek gibi çıkma cesaretini gösteremeyen yüreksiz ve kalleş teröristler, Mehmetçiğimizi pusuya düşürmek için bir karı gibi tünellerin içerisine saklanmış ve pusuya düşen Mehmetçiğimizin üzerine kalleşçe ağır silahlarla mermi yağdırmışlardır. 
    

Bu kalleş saldırı sonucunda 8 Mehmetçiğimiz şehit düşerken, 13 Mehmetçiğimiz ise yaralanmıştır. Üzülme Mehmetçiğim! Sizin ölünüz şehit iken, o kalleşlerin ölüsünün köpek leşinden farkı yoktur. Sizi, Alemlerin Peygamberi, Peygamber Efendimiz (s.a.v) ağuşunu açmış beklerken, o kalleşleri ise cehennem zebanileri bekliyor. 
    

Afrin’de şehit düşen vatan yiğitlerimiz, bu vatan uğruna canını veren her şehidimiz gibi sadece vatan toprağına değil, aynı zamanda kalplerimize de gömüldüler. Onlar, para, mal, makam ve mevki için dünyalık peşinde koşmaktansa vatan müdafaası için asker olup, şehadet şerbetini içmeyi seçtiler. Onlar, kan dökmek için değil, dünyada barış ve huzuru yeniden tesis etmek için savaştılar. 
    

Onlar, Türk bayrağına o kadar büyük değer vermişlerdir ki bayrak sevgisini kalplerine nakış gibi işlemiş ve bayrağı öperek alınlarına koymuşlardır. Şehitlerimiz, vatan bayrağı uğruna can verirken, kendilerine düşmanlık eden Amerikan askerleri ise Amerikan bayrağından ürettikleri bayraklı şortları, kıçlarına giyecek kadar alçak ve namussuzdurlar. Türk evladı için vatan sevgisi çocukluk çağında yürekte başlayıp, şehadetlikte sona erdiğinden dolayı Türk evladını öldürseniz bayrağından yapılmış şort giymez. Üretilmesine de izin vermez.  

Ey kalleşler! Şehit analarımızın gözünden akan yaşlara sakın ola sevinmeyin. Çünkü o yaşlar, şehit evlatlarının cennetine yağmur olur yağar da siz hain olduğunuz için anlamazsınız. 

Mehmet Şehit olur, Mehmet ölmez ki! 

Ona şehadet gül bahçesi gibi görünür, biz kullar bilmez ki! 

Mehmet’im, kendisine korkaklığı, çakallığı ve kahpeliği yaraştırmaz ki!

O, düşmana karşı yiğitçe savaşır da kahpeler, yiğitlikten anlamaz ki!      

About Şener Koştu

Check Also

Kendimize Sormamız Gerekenler

Neden asabiyiz?      Toplumsal baskı ve ötekileştirmeye maruz kalıyor muyuz?     Sevgisizlik ve şiddet neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir