Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şenol Güneş “Başarısızlık Varsa Sorumlusu Benim”


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, deplasmanda D.G. Sivasspor’a 2-1 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Güneş, ortada bir başarısızlık varsa kendisine ait olduğunu ve futbolculara mâl edilmemesi gerektiğini söyledi. İşte detaylar…

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında oynadıkları ve 2-1 mağlup oldukları Demir Grup Sivasspor mücadelesinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu! Sivas’a kazanma arzusu ile geldiklerini ancak bunun bazı eksikliklerden dolayı gerçekleşmediğini söyleyen Şenol Güneş, hücumda etkili pasları yapamadıklarını ve kenar ortalarını etkili yapamadıklarını bu yüzden de skor bulamadıklarını söyledi. Rakibin de dirençli olduğunu söyleyen Şenol Güneş, son bölümlerde oyun disiplininden koptuklarını söyledi.

BAŞARISIZLIK VARSA SORUMLUSU BENİM

Sahaya hangi takımla çıksalar da bu oyunla en fazla 2-1 ile kaybedeceklerini söyleyen Şenol Güneş, ortada bir başarısızlık varsa bu başarısızlığın sorumlusunun kendisi olduğunu söyledi ve bunu futbolculara mâl etmenin doğru olmayacağını da belirtti. Oyuncuların elinden geleni yaptıklarını söyleyen Şenol Güneş, mağlubiyetin ise kendileri için hayal kırıklığı olduğunu söyledi.

Beşiktaş’ın kendi işine baktığını ve diğer takımların kendilerini ilgilendirmediğini söyleyen Şenol Güneş, takımının daha önce iyi işler yaptığını ve bundan sonra da yapabileceklerini söyledi. En az 10 puan kayıplarının olduğunu belirten Şenol Güneş, lider olmaları gerekirken beklemedikleri kayıplar yaşadıklarını ancak farkı kapatacaklarını söyledi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir