Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şenol Güneş “Cenk Ve Tosic’e Teklif Var, Talisca’nın Durumu Soru İşareti”


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Cenk Tosun’a geldiği iddia edilen teklifler hakkında konuştu ve tekliflerin olduğunu doğruladı. Ayrıca Tosic’e de gelen tekliflerin olduğunu söyleyen Güneş, Talisca’nın durumunu ise belirsiz olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’ten flaş açıklamalar! Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, gündeme dair özel açıklamalarda bulundu! İki sezondur kiralık olarak forma giyen ve kontratı sona erecek olan Anderson Talisca’nın durumu hakkında konuşan Şenol Güneş, işin kendilerinde değil Talisca’da bittiğini söyledi ve “Anderson Talisca’nın durumu soru işareti. Burada futbolcunun vereceği karar önemli. Zaten bizde kiralık olarak forma giyiyor. Bu futbolcunun transferinde iş bizde değil. Bonservisi elinde bulunduran Benfica karar verecek. Talisca ‘Ben imza atmıyorum kardeşim’ derse. Aboubakar attı, Porto’da kaldı” dedi.

CENK’İN GİTMESİNE İZİN VERMEM

Bu açıklamalarının ardından Cenk Tosun ve Tosic’e gelen transfer teklifi iddiaları hakkında da konuşan Şenol Güneş, Tosic’in durumunun ilerleyen süre zarfında belli olacağını dile getirdi. 

Cenk Tosun’a da gelen tekliflerin olduğunu dile getiren Şenol Güneş, Cenk’in gitmesine izin vermeyeceğini söyledi. Giden oyuncunun yerinin kolay dolmadığını belirten Şenol Güneş, “Cenk hakkında görüşmeler yapılıp ediliyor. Başkan ile görüşmemiz oldu. Bende başkana dedim ki ‘Ben teknik olarak Cenk’in gitmesine izin vermem. Ama ekonomik dersen, gitsin o zaman’ Hangi hoca oynayan oyuncusunun gitmesini ister. Gelecek adam hemen oturacak mı? Demba Ba o zaman gitti, ekonomik olarak öyle gerekiyordu. Oyuncuya talip var. Ersan ve Marcelo da öyle gitti. Gomez gidecekti. Gökhan Töre de öyle gitti” ifadelerine yer verdi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir