Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şenol Güneş Futbolcuları Uyardı! “Bir Puan Dahi Kaybedecek Olursak…”


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi’nde eşleştikleri Alman devi Bayern Münih’in çok fazla konuşulmasından rahatsız oldu ve tecrübeli teknik adam o maça daha çok olduğunu ve oyuncularının lige konsantre olmasını istedi.

Şampiyonlar Ligi’nde ki tek temsilcimiz olan Beşiktaş, son 16 turuna mağlup olmadan katıldı ve ayrıca en çok puan toplayan Türk takımı olarak tarihe geçti. Son 16 turu kura çekiminde ise siyah beyazlıların rakibi Alman devi Bayern Münih oldu. Bu eşleşme ise günlerdir hem spor medyasında hem de sosyal medyada fazlasıyla konuşulmaya başlandı. Ligde istedikleri sonuçları elde edemedikleri için futbolcuların bu konuşmalardan dolayı daha da etkilenebileceğini düşünen ve teknik direktör Şenol Güneş ise duruma el koydu ve futbolculara önemli uyarılarda bulundu.

BIRAKIN BAYERN’İ

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 turunda eşleştikleri Bayern Münih konusunda takıma önemli uyarılarda bulunan teknik direktör Şenol Güneş, o maça daha çok olduğunu hatırlattı ve oyuncularının lige konsantre olmasını istedi. Oyuncularında ligde son haftalarda fazlasıyla puan kaybı yaşadıklarını hatırlatan Şenol Güneş, son iki maçı kazanmaları gerektiğini söyledi ve bu yüzden Bayern Münih’i düşünmemelerini istedi.

Bayern Münih ile oynayacakları müsabakaya daha henüz 2 ay olduğunu söyleyen Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi’ne seneye de katılmak istiyorlarsa ligde artık kayıp yaşamamaları gerektiğini söyledi ve bir puan dahi kaybedecek olurlarsa şampiyonluk şanslarının azalacağını futbolcularına ifade etti.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir