Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şenol güneş İsyan Etti! “Sanki Biz 10 Kişi Kaldık”


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Kayserispor ile karşılaştıkları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu. İstedikleri oyunu oynayamadıklarını belirten Şenol Güneş, sanki rakibin değil kendilerinin 10 kişiymiş gibi oynadıklarını belirtti. 

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Kayserispor’a konuk olan Beşiktaş, mücadelede bulduğu pozisyonları değerlendiremedi ve karşılaşma Umut Bulut ve Cenk Tosun’un penaltıdan attığı goller ile 1-1 berabere bitti. Maçta ise Kayserispor’da Diego Lopes 50. dakikada kırmızı kart gördü. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş ise açıklamalarda bulundu ve takımın istediği oyunu sahaya yansıtamadığını belirtti. 

SANKİ BİZ 10 KİŞİYDİK

Basın toplantısında Kayserispor’un 10 kişi kaldığını belirten Şenol Güneş, buna rağmen yavaş oynadıklarını belirtti ve istedikleri ortaları da yapamadıklarını belirtti. Rakibin yerine kendilerinin 10 kişiymiş gibi oynadıklarını da söyleyen Şenol Güneş, 2 puan kaybetmelerinden dolayı da üzgün olduklarını belirtti. Hakemle ilgili ise bir şey söylemeyeceğini belirten Şenol Güneş, penaltının ise doğru olduğunu belirtti.

Rakibin beraberlik anlayışı ile sahaya çıktığını ve kendilerinin de rakibe ayak uydurduklarını dile getiren Şenol Güneş, “Oyuna öyle başladık, oyun kontrolü bizdeydi. Beklenmeyen şekilde yediğimiz gol sonrası kontrolü kaybetsek de beraberlik golünü bulduk. İkinci yarı fazla etkili olamadık, rakibin berberlik anlayışına biz de ayak uydurduk. Kazanmamız gereken bir maçtı. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra sanki biz 10 kişi kalmış gibi oynadık, tempomuz düştü. Üzgünüz, 2 puan bırakıyoruz” ifadelerini kullandı.        
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir