Cuma , Haziran 22 2018

Şenol Güneş Onayladı! Burak Yılmaz ve Volkan Şen Alınacak!


Beşiktaş Teknik Direktörü Güneş, siyah beyazlı taraftarların takımda görmek istemediği Burak Yılmaz ve Volkan Şen transferlerine onay verdi. Güneş, maliyetlerinin uygun olması durumunda iki futbolcuyu takımda görmek istediğini söyledi. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, bir basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki konular hakkında açıklama yaptı. Uzun süredir tartışılan ve Beşiktaş taraftarı tarafından istenmeyen Burak Yılmaz ve Volkan Şen transferlerine tecrübeli hoca sıcak baktığını açıkladı. 

“BU YIL DA HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK”
Şenol Güneş, açıklamalarında geçtiğimiz sezonda şampiyon olarak lige başladıklarını ve yine kararlılıkla şampiyonluğa yürüdüklerini belirterek, en iyi futbolu oynayan takımın Beşiktaş olmasını istediklerini, bunu başarmaları durumunda da zaten şampiyonluğun geleceğini söyledi. 

“MUTLAKA FORVET OYUNCUSU ALMALIYIZ”
Şenol Güneş açıklamasında, kanada ve forvete birer oyuncu almak istediğini belirterek, Gökhan Töre’nin sakat olduğunu bu nedenle de mutlaka bir forvet almaları gerektiğini, bir de kanat oyuncusuna ihtiyaçları olduğunu söyledi. Transfer için muhtemel isimler olduğunu söyleyen Güneş, bu isimleri ise açıklamadı. 

“BURAK VE VOLKAN’A SICAK BAKIYORUM”
Beşiktaş taraftarının istemediği, ancak bir süredir transfer konusunda gündemde olan Burak Yılmaz ve Volkan Şen konusunda tecrübeli teknik adama soruldu. Şenol Güneş, Burak Yılmaz ve Volkan Şen’e açık kapı bırakarak maliyetlerinin uygun olması durumunda takımda görmek istediğini söyledi. Flaş transfer Pepe’de Şenol Güneş’e sorulan sorular arasında yer aldı. Pepe ve Ricardo’nun şu anda izinli olduğunu ve bu nedenle de antrenmanlara katılmadığını söyleyen Güneş, iki futbolcunun İspanya kampına katılabileceğini söyledi. 

2-482.jpg

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir