Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şenol Güneş “Taraftarlara Mahcup Oldum”


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Bayern Münih maçı sonrasında açıklamalarda bulundu ve taraftarların bu kadar destek verirken kendi statlarında yenilmelerinden dolayı taraftarlara mahcup olduğunu söyledi İşte detaylar…

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Alman devi Bayern Münih ile eşleşen ve ilk maçı 5-0 kaybeden Beşiktaş, rövanş karşılaşmasında ise Vodafone Park’ta rakibine 3-1 mağlup olarak Avrupa kupalarına veda etti. Maç sonunda ise açıklamalarda bulunan Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, maçı sonuç olarak kaybettiklerini ancak oyun olarak kaybetmediklerini dile getirdi. Bayern Münih’e yenilmelerinin üzüntü verici olduğunu da söyleyen Şenol Güneş, iki maçta da beklenmedik skorlarla yenildiklerini dile getirdi.

LİGDE BU POZİSYONLARDA GOL YEMİYORUZ

Bayern Münih karşısında hücum futbolu anlayışı ile sahaya çıktıklarını ve kendi oyunlarını oynadıklarını dile getiren Şenol Güneş, taraftarlara ve takım oyuncularına teşekkür etti. Sahadan mağlup ayrılmalarına rağmen taraftarların gösterdiği ilgi karşısında mahcup olduğunu da dile getiren Güneş, yedikleri gollerin yenecek goller olmadığını söyledi ve her top kaptırdıktan sonra pozisyon verdiklerini dile getirdi.

Sahadaki kendi eksikliklerini gördüklerini de belirten Şenol Güneş, ligde de bu pozisyonları verdiklerini ama gol yemediklerini dile getirdi. Fakat Bayern Münih karşısında bu pozisyonların lige istinaden ta tersine golleri yediklerini söyledi. Ligde oynayacakları Medipol Başakşehir maçına da değinen Güneş, maçın çok zor geçeceğini ama kazanmak istediklerini söyledi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir