Pazar , Haziran 24 2018

Şenol Güneş “Yeni Transferimiz Var”


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve hem yeni transfer Vida’yı değerlendirdi hem de transfer gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. İşte haberin detayı…

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, antreman sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu! Gazetecilerin transfer çalışmalarına yönelik sorularını yanıtlayan Şenol Güneş, o konulara başkan Fikret Orman’ın baktığını söyledi ve gerekli açıklamaları başkanın yaptığını dile getirdi. 

Yeni transfer Vida hakkında da açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, yıldız futbolcunun oynanan hazırlık maçında zaman zaman geriye sarkmalarının olduğunu ancak bunu tecrübesi ve kalitesi ile aşabileceğini söyledi. Takıma gelenin de takımdan gidebilecek olan oyuncuların da olabileceğini söyleyen Şenol Güneş, önemli olanın eldeki oyuncuların kıymetini bilmenin olduğunu söyledi. 

YENİ TRANSFERİMİZ GÖKHAN TÖRE

Yaşadığı sakatlıktan dolayı uzun süredir takımdan ayrı kalan Gökhan Töre’nin yeniden takıma döndüğünü söyleyen Şenol Güneş, Gökhan Töre’nin kendilerinin yeni transferi olduğunu söyledi ve şuanda durumunun iyi olduğunu söyledi. 

Everton’da ilk maçına çıkan Cenk Tosun’u izlediğini de dile getiren Şenol Güneş ilk maçında iyi bir futbol sergilediğini belirtti. Güneş, “Cenk Tosun’u top saklama, takıma uyum olarak ilk maçı için olumsuz bulmadım. Olumlu işler yaptığını düşünüyorum. 2 yıldan beri geliştirdiği önde top saklama ve orta saha ile bütünleşmeyi yapmaya çalıştı. O ligde oynayacak kalitesi var” dedi. 
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir