Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şenol Güneş’e Sahip Çıktı! “Tek Kelimeyle Nankörlüktür”


Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Spor Toto Süper Lig’in devre arasına girmesiyle birlikte bazı değerlendirmelerde bulundu. Şenol Güneş’i istifa etmeye davet eden bazı gruplara sert çıkan Dilmen, yapılanın nankörlük olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Spor Toto Süper Lig’in devre arasına girmesiyle birlikte lig hakkında bazı değerlendirmelerde bulundu. Fatih Terim’in yeniden Galatasaray’a dönüşü hakkında açıklamalarda bulanan Rıdvan Dilmen, Terim ile Galatasaray’ın şampiyonluk şansının daha da arttığını söyledi ve Türk futbolu için de Galatasaray için de değişmeyen tek kişinin Fatih Terim olduğunun altını çizdi. Buna da ispat olarak Fatih Terim’in başarılarını gösterdi. Ayrıca Dilmen, Tudor’un Galatasaray için yetersiz bir teknik adam olduğunu ve Fatih Terim’in getirilmesinin doğru bir karar olduğunu söyledi. 

TEK KELİMEYLE NANKÖRLÜKTÜR

Bu açıklamalarının ardından Beşiktaş hakkında da değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen, bazı Beşiktaş taraftarlarının Sivasspor mağlubiyeti sonrasında Şenol Güneş’in istifa etmesine yönelik tezahüratlarına sert çıktı ve bu yapılanın nankörlük olduğunu söyledi.

Sosyal medya üzerinde bir istifa çığırtkanlığı yapıldığını ve bunu yapanların çoğunun ise sahte hesaplar olduğunu düşündüğünü belirten Dilmen, hiçbir sağlıklı Beşiktaşlının böyle bir şey istemeyeceğini söyledi. Dilmen,     “Güneş’e yapılan istifa çağrısı için iyi demek tek kelimeyle nankörlüktür… Sosyal medyadaki bu istifa çığırtkanlığı yapanların da çakma hesaplar olduğunu düşünüyorum. Hiçbir sağlıklı Beşiktaşlı, hiçbir Beşiktaş sevdalısı böyle bir nankörlüğün içinde olmaz.” dedi. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir