Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şenol Güneş’ten Arda Turan Açıklaması! “Arda’yı Herkes İster”


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş düzenlediği basın toplantısında birçok önemli açıklamalarda bulundu! Cenk Tosun’un yerine bir oyuncu alacaklarını söyleyen Güneş, Arda’yı istemediği yönündeki haberleri yalanladı. İşte detaylar…

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, ikinci yarı hazırlıklarını yaptıkları Antalya’da bir basın toplantısı düzenledi. Sezonun ikinci yarısında daha etkili olmaları gerektiğini söyleyen Şenol Güneş, kazanma odaklı bir futbol oynayacaklarını ve rakiplerinin gerisinde kalmayacaklarını söyledi. Takım olarak beklentilerinin güzel futbol oynayarak şampiyon olmak olduğunu dile getiren Şenol Güneş, saha içerisindeki üretkenliklerinde sınır tanımayacaklarını söyledi. 

ARDA’YI İSTEMEYEN HOCA YOKTUR

Cenk Tosun’un Everton’a transferi hakkında a konuşan Şenol Güneş, tecrübeli oyuncunun orada da üzerine koyarak devam edeceğini söyledi ve ayrıca Cenk’in yerine de bir transfer yapacaklarını sözlerine ekledi. Daha sonra ise Arda Turan’ı istemediği yönündeki iddialara da cevap veren Şenol Güneş, Arda’nın Cenk’ten daha kaliteli olduğunu ve onu her teknik adamın isteyeceğini söyledi. 

Arda Turan gibi bir oyuncuyu hiçbir hocanın istememe gibi bir lüksünün olmayacağını da dile getiren Şenol Güneş, Arda’nın yanı sıra Burak Yılmaz ve Selçuk İnan’ın da beğendiği oyunculardan olduğunu söyledi. Güneş,  “Cenk’in yokluğunda elimizde bir santrfor olmasında yarar var. İmkanlar doğrultusunda transfer yapılabilir. Cenk, Türkiye’nin çok önemli bir oyuncusudur, daha da önemli olacaktır. Arda Turan’ı istemeyen antrenör yoktur. Arda Turan’ı istemediğim söyleniyor, bir hoca bunu söyleme lüksüne sahip değildir. Şu anda dünya kariyeri olarak Arda, Cenk’in önündedir. Arda’yı alsa Beşiktaş, ben hayır mı diyeceğim. Messi’yi de alın, Suarez’i da alın, Rakitic’i de alın. Burak, Selçuk, Arda benim beğendiğim oyuncular.” dedi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir