22 Şubat 2018
  • İstanbul10°C
  • Ankara9°C

ÜNLÜ JOKEY BOĞULDU

Son olarak 20 gün önce at üzerindeydi. Kariyerinde sayısız başarıya imza atan ünlü jokey Ediz Arslan arkadaşlarıyla serinlemek için denize girdi. 14 saat sonrada cansız bedeni bulundu.

Ünlü Jokey Boğuldu

10 Ağustos 2017 Perşembe 16:48

24 Yaşındaki Ediz Arslan, 7 yıl önce jokeyliğe başladı. Türkiye Jokey Kulübünün başarılı jokeylerinden biriydi. İlk koşusunu 2011 yılında kazandı ve katıldığı yarışlarda 102 kez birinci oldu. Dün akşam saatlerinde Mudanya da kendi gibi jokey 4 arkadaşıyla birlikte denize girdi. Rüzgar sert deniz dalgalıydı.

jokey-ediz-arslan-oldu.jpg

Jokey Ediz Aslan 1 metrelik dalgaların arasından kendini kurtarmayı başaramadı. Arkadaşları da yardım etmek istedi ancak onlarından elinden bir şey gelmedi. 

Balık adamlar gence gece boyu aradı. Ama aramalar sonuç vermedi. Sabah saatlerinde Ediz Arslan'ın kaybolduğu yerden 100 metre açıkta 4 metre derinde kayaların arasında cansız bedeni bulundu. Talihsiz gencin ailesi ve arkadaşlarının acı haberle dünyaları başlarına yıkıldı.

Aramaların ardından ünlü jokey'in cansız bedenine ulaşan arama ekipleri onun cansız bedenin taşırken tüm kelimeler boğazlara kilitlendi.