Cuma , Haziran 22 2018

Sevgilisinin 18 Kemiğini Kırmıştı, Ömür Boyu Hapis Cezası Aldı!


Boksör Jon Koppenhaver, eski sevgilisini yatakta başka bir erkekle yakalamış ve 18 kemiğini kırmıştı. Cinnet getiren “Savaş Makinesi” lakaplı boksçu bu yaptığının bedelini ağır ödedi ve ömür boyu hapis cezası ile cezalandırıldı. 

Tutkulu bir aşkla bağlı olduğu sevgilisi model Christy Mack’i yatakta başka bir erkekle yakalayan Profesyonel boksçu ve “Savaş Makinesi” lakaplı Jon Koppenhaver, cinnet getirmiş ardından da kız arkadaşının dişleri dahil vücudunda 18 kemiğini kırmıştı. 

MAHKEME ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASI VERDİ
Aslında ünlü boksçu bu suçu işlediğinde eski sevgilisi ile ilişkisi tamamen bitmişti. Ortada bir aldatma da olmadan Corey Thomas ile aşk yaşamaya başlayan model Christy’i kıskanan boksör, Christy’in evine girip yatak odasında bulunan erkek arkadaşını yumrukladı. Genç kadın durması için kendisine yalvarırken, bir yandan da polisi aradı. Bu sırada boksör eski sevgilisi Christy’e vurmaya başladı. Can havli ile kendisini dışarıya atan Christy’nin vücudunda 18 kemiğin kırıldığı belirlendi. Mahkeme eski sevgilisinin 18 kemiğini kıran boksöre ömür boyu hapis cezası verdi

ESKİ SEVGİLİ CEZADAN MEMNUN
Boksörün bu ilk suçu da değil. Daha önce adam kaçırmak, fiziksel ve cinsel taciz gibi 29 ayrı suçu bulunan boksör, mahkemede pişmanlığını dile getirdi ama cezadan kurtulamadı. Mahkeme heyeti, ileride kefaletle salıverme şansı dahilinde boksöre ömür boyu hapis cezası verdi. Twitter’den bir açıklama yapan mağdur model Christy ise hapis cezası kararından memnun olduğunu söyledi. 

 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir