Cuma , Haziran 22 2018

Şevkat Yerimdar 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?


Şevkat Yeridar’ın 11, Yeni bölüm’ünde neler yaşanacak? Son bölümde Bora’nın hasta numarası yaprak Şevkat ve Esin’i ayırmaya çalışması, Kapının önüne bırakılan bebek sayesinde başarılı olamaz. Diğer taraftan bir rastlantı sonucu Şevkat kendisine hırsızlık numarasını kuran kişileri peşine düşer. Peki hırsızlık kumpasını kuran kimdir? Şevkat bunu öğrenecek mi? Detaylar Yeni fragmanda saklı.

Yapımcılığını Limon filmin üstlendiği Fox Tv nin yeni dizisi her hafta izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Mahalle kültürünün izleyenlere ayrı bir hava kattığı Şevkat Yerimdar’ın başrollerinde Özgürcan Çevik(Şevkat Yerimdar), Başak Parlak (Esin Uçar), Salih Kalyon (Cevdet Uçar), Murat Akkoyunlu ( Tesisatçı Cuma ), Suzan Aksoy ( Marika), Ayşe Kökçü ( Gülperi) ve Mazlum Çimen (Bozkır)’in yer aldığı dizinin haftaya yayınlanacak olan Şevkat Yerimdar 11. Bölüm Freagmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

ŞEVKAT YERİMDAR GEÇEN BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

28 Temmuz 2017 Cuma yayınlanan Şevkat Yerimdar’ın 10. Bölümünde,

Bora, Ralliyi kaybeder, yaptığı kazayı hafif bir şekilde atlatmasına rağmen Esin’e yaklaşmak için numara yapar. Bir taraftan da Esin ile Şevkat’ın arasını açar. Kapıya bırakılan bebek ise Şevkat ile Esin’i birbirlerine yakınlaştırır. Bebeğin annesi bulununcaya kadar birlikte bakacaklarına dair karar verirler. Ancak hesap edemedikleri bir şey vardır bu bebeğe bakmak o kadar kolay bir durum değildir.

sevkat-yerimdan-10-bolum.jpg

İsmail, Tezene ile bir akşam birlikte geçirmek için Gülperi ve Bozkır’ı konsere gönderir. Plan yapıp onları tezeneden uzaklaştıran İsmail’in planları beklenmedik şekilde ters tepecektir.

Şevkat ise kendisine hırsızlık oyunun kuranların izinin tesadüfen bulur ve onların peşine düşer. Şevkat ile Bora’nın karşı karşıya gelmeleri an meselsidir.

Şevkat Yerimdar 10. Son Bölümü http://www.fox.com.tr/Sevkat-Yerimdar/bolumler adresinden izleyebilirsiniz.  

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir