Cuma , Ağustos 3 2018

Sinem Kobal, Bebek Düşürdü Haberlerini Yalanladı


2016 yılının Mayıs ayında Ayvalık Cunda Adası’nda yapılan görkemli bir düğünle dünya evine giren Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinin bebek kaybettiği iddia edilmişti. Düğünleri ve evlilikleri ile çok konuşulan çiftten Sinem Kobal bu iddiaları hakkında açıklama yaptı.

2 yıl önce kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen ve mutlu evlilikleri devam eden Sinem Kobal’ın bebek kaybettiği haberleri gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu Sinem Kobal sosyal medya hesabından bu haberler hakkında açıklama yaptı.

BEBEK KAYBETTİĞİ HABERLERİNİ YALANLADI

Daha önce kendisine yöneltilen bebek sorularını yanıtlayan Sinem Kobal 2008 yılında anne olabileceğini söylemişti. Sinem Kobal hakkında birkaç gündür basında bebek kaybettiğine dair haberler yer almıştı. Sosyal medya hesabından konu hakkında bir açıklama yapan Sinem Kobal böyle bir haberin Gerçeği yansıtmadığını söyledi. Teve 2’de Yayınlanan İkinci Sayfa programında Sinem Kobal’ın yaklaşık 3 hafta önce bebeğini düşürdüğü iddia edildi. Güzel oyuncunun bu kayıptan sonra büyük bir yıkama yaşadığının iddia edildiği haberin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Haberin gündeme gelmesinin hemen ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Sinem Kobal iddiaları yalanlayarak hakkında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve hayal ürünü olduğunu Ayrıca bu haberleri duyarsız ve acımasızca bulduğunu söyledi. Ünlü Çift 2016 yılının Mayıs ayında Ayvalık Cunda Adası’nda çok görkemli bir düğünle dünya evine girmiş ve düğün 2 gün 2 gece sürmüştü.

About admin

Check Also

Aref Ghafouri’nin Sağlık Durumu Hakkında Son Dakika Açıklaması

Antalya’da gösterilerde kullandığı kobra cinsi yılan tarafından iki gün önce ısırılan İran asıllı Türk Vatandaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir