Salı , Haziran 19 2018

Şırnak’ta Teröristlere Göz Açtırmıyorlar: “Besta Yiğitleri” Tarih Yazıyor!


Şırnak’ta görev yapan ve zorlu koşullarda mücadele ederek teröristlere göz açtırmayan Şırnak Besta Bölgesi’ndeki Çakırsöğüt Komando Tugayına bağlı olan birlikler bölgede adeta nefes kesiyor.

Şırnak Besta Bölgesinde zorlu şartlarda mücadele eden ve teröristlere nefes aldırmayan birlikler için Jandarma Genel Komutanlığı duygulandıran bir klip hazırladı. ‘Besta Yiğitleri’ adlı klibi herkesi duygulandırdı. Çakırsöğüt’te oldukça zorlu şartlarda mücadele eden birliklerin görüntüleri yayınlanırken klipte komandolara ait olan özel görüntülerde yer alıyor. Ayrıca klipte yer alan ‘Birlikten Güç Doğar’ ‘Huzur ve Güvenin Teminatı’ gibi sloganlarda dikkat çekiyor.

ÇOK SAYIDA TERÖRİST VE SÖZDE ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ÖLDÜRÜLDÜ

Öte yandan Şırnak’ta devam eden Bestler-Dereler Terör Operasyonunda 2 Kasımdan bu yana yaklaşık 31 teröristin öldürüldüğü öğrenilirken öldürülen teröristler arasında kırmızı listede aranan sözde PKK Üst düzey yöneticisi ‘Gülbahar’ kod adlı Hülya Eroğlu’da yer aldı. Aynı zamanda Hülya Eroğlu dışında da operasyon kapsamında PKK’lı sözde bölge yöneticisi çok sayıda teröristin de öldürüldüğü bilgisi verildi. Bestler-Dereler Operasyonunda yer alan ‘Besta Yiğitleri’ bölgede göz açtırmamaya ve teröristlere yönelik operasyonlarına devam ettiği bilgisi verildi.
 

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir