Pazartesi , Temmuz 16 2018

Şişli'de Akrep Adı Verilen Zırhlı Polis Aracının Çarptığı Suriyeli Çocuk Öldü


Şişli’de scooteri ile oynayan Suriyeli çocuğa Akrep Adı Verilen Zırhlı Polis Aracı çarptı. Ağır yaralanan çocuk, hemen Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı, ancak yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Bugün saat 12.30 sularında Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’nde meydana gelen olayda, 9 yaşındaki Suriyeli Rashed Al-Ousso evinin önünde scooter ile oyun oynarken, uzaklaşarak Seyhan Sokak’a ilerledi. Küçük çocuk, bu sırada Seyhan Sokak’tan geçen zırhlı polis aracının altında kaldı. Araçta bulunan polisler, çocuğu aynı araçla hemen Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. 

HASTANEDE KURTARILAMADI
Hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen Al-Ousso, hayatını kaybetti. Küçük çocuğun ailesi ve olayı öğrenerek hastaneye gelen yakınları uzun süre gözyaşı döktü. Cenaze daha sonra Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. 3 yıl önce Emine Al-Ousso’nun Suriye’de eşini kaybettiği ve Rashed Al-Ousso ile birlikte Türkiye’ye getirildiği öğrenildi. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. 

 

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir