Pazartesi , Haziran 25 2018

Sivassporlu Futbolcudan Galatasaray İtirafı! “Beni İstediler”


Sivasspor’un başarı futbolcularından olan N’dinga, arkadaşları ile beraber öğrencilerin düzenlediği bir etkinliğe katıldı. Burada ise transfer konusunda önemi açıklamalar yapan N’dinga, Galatasaray’ın daha önce kendisini istediğini söyledi. İşte detaylar…

Sivasspor’un başarılı futbolcularından N’dinga önemli açıklamalar yaptı! Demir Grup Sivassporlu Emre Kılıç, Mert Hakan Yandaş, N’dinga ve Mattias öğrencilerin düzenlediği “Kariyer Günleri” etkinliğine katılım gösterdi. Burada ise etkinliğe damga vuran sözler N’dinga’dan geldi. Yıldız futbolcu daha önceden Fransa’da top oynarken Galatasaray’ın kendisini istediğini ama kendisinin Sivasspor’a geldiğini belirtti. N’dşnga hayalinin ise Beşiktaş forması giymek olduğunu da söyledi. 

Kendisinin daha önceden üç ya da dört defa Galatasaray tarafından istendiğini dile getiren N’dinga yaptığı açıklamasında “Fransa’da oynadığım dönemde üç dört sene Galatasaray benimle ilgilendi. Beni transfer etmek istediler. Ama o zaman çok sıcak bakmıyordum. Geçen sene de benimle ilgileniyorlardı. Ama ben Sivasspor’a geldim. Sivasspor benim tercihim oldu. Ama bana sorarsanız Türkiye’de tabi ki Beşiktaş’ta oynamak isterim.” ifadelerini kullandı. 

YABANCI SIKINTISI BİZDE YOK AMA TÜRKİYE’DE VAR

Demir Grup Sivasspor’da forma giyen bir diğer isim olan Mert Hakan Yandaş ise yabancı oyunsu sınırlaması konusunda açıklamalarda bulundu. Sivasspor’da hak edenin formayı giydiğini ve kendilerinin de forma giymek için süre bulduklarını dile getiren Mert Hakan, takımlarında böyle bir sorunun olmadığını ancak Türkiye’de olduğunu düşündüğünü belirtti. 
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir