Pazartesi , Temmuz 23 2018

Sivas'ta Liseli Kızların İşkencesi Amatör Kamerada! Saçlarından Yerlerde Sürüklediler


Sivas’ta liseli kızların kavgası amatör kameraya yansıdı. 3 lise öğrencisi kız, aralarında daha önceden tartışma bulunan 17 yaşındaki E.A.’ya tekmeyle saldırıp, saçlarından sürükledi. O anlar bir cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi. 

Sivas’ta liseli kız öğrencilerin kavgası izleyenleri şoke etti. İşkence anları bir cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. 

3 KİŞİ BİR KIZA SALDIRDI
Sivas’ın Şeyh Şamil Mahallesi’nde 75’inci Yüzyıl Ortaokulu bahçesinde iki gün önce meydana gelen olayda, daha önceden aralarında husumet bulunan liseli kız öğrenciler anlaşarak okul binasının arkasında bir araya geldi. Bir anda kızlar arasında başlayan tartışmada 4 kız 17 yaşındaki E.A.’ya saldırdı.

İŞKENCE ANLARI GÖRÜNTÜLENDİ
Saldırgan genç kızlar, Saçından tuttukları E.A.’yı tekme atarak yerde sürükledi ve uzun süre de darp etti. E.A, kavga sırasında yere düştüğünde ise diğer kızlar onu saçlarından sürükledi. Bu sırada küçük bir çocuğun da E.A.’ya tekme attığı görüldü. Liseli kızların kavgası başka bir genç tarafından cep telefonu ile kaydedildi. 

 

About

Check Also

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!

Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir