AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin Kılıçdaroğlu'nu istifaya çağırdı

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Şahin'in gündeminde CHP’li bir isimle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüştüğü iddiaları vardı.

SİYASET 23.11.2019, 16:58 Melek Eren
AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin Kılıçdaroğlu'nu istifaya çağırdı

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı külliyesinde CHP'li bir isimle görüştüğü iddialarına açıklama yaptı. Böyle bir iddianın kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyleyen Şahin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa etmesi gerektiğini dile getirdi.

Kim kime operasyon çekiyor ilgilenmiyoruz

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin konuyla ilgili yaptığı açıklamada CHP’de kimin kime operasyon çektiği ile ilgilenmediklerini belirtirken, Ak parti lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a atılan bu iftiraların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını ve Ak davanın bu iftiralar nedeniyle kirlenmeyeceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu istifa etmedim

Şahin açıklamasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da seslenirken, bu iftiraya sahip çıkan Kılıçdaroğlu'nun biraz onuru varsa istifa etmesi gerektiğini dile getirdi. Şahin aynı zamanda bu iddiaları gündeme getiren Sözcü gazetesi yazarının da bir an önce gazetecilikte jübile yapması gerektiğini söyledi.

Olayın geçmişi

CHP'de geçtiğimiz günlerde CHP'li Bir ismin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Beştepe’de bir araya geldiği iddia edilmiş ve bu kişinin ise Muharrem İnce olduğu söylenmişti. Önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu iddiaları yalanlarken Muharrem İnce de kesinlikle böyle bir iddianın gerçeği yansıtmadığını söylemişti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@