Canlı yayında korkutan anlar Süleyman Soylu’nun burnundan kan geldi

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlib Yardım Kampanyası programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun konuşma yaptığı esnada bir anda burnundan kan gelmeye başladı. Soylu’nun yaşadığı rahatsızlık sonrasında ise canlı yayın kesildi.

SİYASET 13.01.2020, 12:49 Sema Topbaş
Canlı yayında korkutan anlar Süleyman Soylu’nun burnundan kan geldi

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlib Yardım Kampanyası programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun konuşma yaptığı esnada bir anda burnundan kan gelmeye başladı. Soylu’nun yaşadığı rahatsızlık sonrasında ise canlı yayın kesildi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlib Yardım Kampanyası’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun konuşma yaptığı esnada burnu kanamaya başladı. Korku dolu anlar sonrasında ise canlı yayın kesildi.

Konuşma Yaparken Burnu Kanamaya Başladı

banner32
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlib Yardım Kampanyası programına katılım sağladı. Daha sonra da canlı yayınla verilen programda konuşma yapmaya başladı. Suriye’de Esad rejimi tarafından bombalanan İdlib hakkında önemli demeçler veren Soylu, bölgeye yardım edilmesi gerektiğini söyledi. idlib’de yaşanılanların ortada olduğunu söyleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bölgeye yardım eli uzatmanın tam zamanı olduğu söyledi. Tam da o sırada bir anda Soylu’nun burnundan kan gelmeye başladı.

Canlı Yayın Kesildi

Konuşma yaptığı esnada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun burnundan kan gelmeye başlayınca hemen ilk olarak tampon uygulandı. Daha sonra ise Süleyman Soylu’nun önüne geçenler görüntü alınmasını engelledi. Soylu’nun yaşadığı sağlık problemi sonrasında ise canlı yayına ara verilmek zorunda kalındı. Soylu’nun aşırı soğuğa maruz kaldığı için böyle bir durumun yaşandığı belirtildi ve sağlık durumunda da herhangi bir problem olmadığını kendisi beyan etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@